Elektro-Frigo Servis Besimi - Prizren

Emri: Besim Ymer Bojnik
Mobil: 044/634-363
 • Vendndodhja: Jenimahall, Prizren, Kosova

Bejm Servisimin e: Lavatriqeve Frigorifereve Vitrinave horizontale dhe vertikale Shporeteve.el etj...

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 5 të vlerësuar
Publikuar më: 23/02/2018

Të ngjashme

 • Elektrist profesional
  Elektrist profesional
  Elektricist - Gjilan - 19/01/2018

  Bëjmë instalime elektrike profesionale me sistemet më të avansuara duke kryer te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere sic jane: -instalime elektrike si dhe mirembajte -renovime ne objektin tuaj sipas deshires etj. Numri kontaktues: +3864979450...

 • Elektro Instalues
  Elektro Instalues
  Elektricist - Lipjan - 07/01/2018

  Bèjm instalime elektrike 045623148

 • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Kuzhinier - tirana - 18/06/2017

  Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. Tendat jane te pajisura me ndriqimin per...