Elektro servis - Prishtin

Emri: nushi
Telefon: 044 308 645
Mobil: 044 672 085
 • Vendndodhja: Qender, Prishtin , Kosova

Elektro sherbime
Lavatriqe
Shporet elektrik
Nxemje
Bojler
Thirhse etj

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
nushi
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 10/04/2018

Të ngjashme

 • Elektro-Frigo Servis Besimi
  Elektro-Frigo Servis Besimi
  SHTËPIAK - Prizren - 23/02/2018

  Bejm Servisimin e: Lavatriqeve Frigorifereve Vitrinave horizontale dhe vertikale Shporeteve.el etj...

 • Mjeshtri i ujit
  Mjeshtri i ujit
  Ujësjellës - Prishtin - 14/02/2018

  Montimin e bojlerave Montimin e tushbaterive Krojet enndryshme Intervenime ne rrjetin e ujsjellsit etj 044 308 645

 • Elektro servis
  Elektro servis
  Elektricist - Prishtin - 25/01/2018

  Sherbime elektrike Te gjitha llojet Montime Servisime Mirmbajtje 044 308 645::045 672 085

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.