Elektro servis - Prishtin

Emri: nushi
Telefon: 044 308 645
Mobil: 045 672 085
 • Vendndodhja: Qender, Prishtin, Kosova

Elektro sherbime
Instalime
Mirmbajtje
Montime
Servisime etj
044 308 645
045 672 085

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
nushi
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 22/04/2018

Të ngjashme

 • Elektro servis
  Elektro servis
  Elektricist - Prishtin - 22/04/2018

  Elektro sherbime Servisime Montime Mirmbajtje 044 308 645 045 672 085

 • Elektro servis
  Elektro servis
  SHTËPIAK - Prishtin - 10/04/2018

  Elektro sherbime Lavatriqe Shporet elektrik Nxemje Bojler Thirhse etj

 • Elektro-Frigo Servis Besimi
  Elektro-Frigo Servis Besimi
  SHTËPIAK - Prizren - 23/02/2018

  Bejm Servisimin e: Lavatriqeve Frigorifereve Vitrinave horizontale dhe vertikale Shporeteve.el etj...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.