Bejm eliminimin e insekteve - peje

Emri: : N.SH. EKO-TIME
Mobil: 044551949
 • Vendndodhja: peje, Kosova

Bejm eliminimin e insekteve (bubashvabave) bubrecave e tjer.
Me preparate ekologjike amerikane tretmani zgjat vetem tridhjet (30) minuta pa pasur nevoj te leshoni shtepine,lokalin apo banesen.Si dhe garantojm ne sherbimet e kryera.
Leshojm edhe vertetima per sherbimin e kryer
KOMPANIA JON (N.SH. EKO-TIME)ESHT E LICENCUAR NGA
AGJENSIONI I USHQIMIT DHE VETERINES
(MINISTRIA E BUJQESIS)

Ushtrojm veprimtarin e dezinfektimit sipas porosis ne te gjithe teritorín e Kosoves.


nr=044-551-949
nr=049-208-646

Faleminderit per Mirkuptim!!
EKO-TIME

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Tenda me qira Gjilan
  Tenda me qira Gjilan
  Kopshtar - Gjilan - 22/05/2018

  Tenda me qira Gjilan Tenda me qera Gjilan Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame. Na kontaktoni për të rezervu...

 • Elegant-COATING
  Elegant-COATING
  Kopshtar - Peje - 13/05/2015

  Elegant-COATING bën montimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të p...

 • Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Kopshtar - prizren - 14/02/2015

  Ky grup prodhon fare dhe fidane te bimeve medicionale. Vecanerisht te sherbeles se vendit ekotipi "Taraboshi". Momentalisht Grupi disponon fare she fidane sherbele vendi ekotipi "Taraboshi" te licensuar nga E.SH.F.F (Enti Shteterore i Farera Fidaneve...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.