Fidane Drunje dekorativ Rregullim Kopshti - rahovec xerxe

Emri: Tregu-Kopshtare-Fidanishte ``Nisi``
Mobil: 045 855 747
 • Vendndodhja: rahovec xerxe, Kosova

Fidanishte-Tregu Kopshtar NISI Xerxe-Rahovec

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 4 të vlerësuar
Publikuar më: 14/02/2015

Të ngjashme

 • Pisha - Drunje dekorues
  Pisha - Drunje dekorues
  Kopshtar - gjilan - 14/02/2015

  Pasi jemi pranë pranveres, Fidanishtja jonë ka filluar me punimet. Fidanishtja " Koretin " nga Koretini i Kamenices, Shesim Pisha-(drunj dekorativ), fidane te llojeve te ndryshme, me qmime shum te volitshme me madhesi te ndryshme, bejme rregullimin e...

 • Shesim Pisha ,Lule, Rasad te Pishave, Drunj Dekorativ, etj.
  Shesim Pisha ,Lule, Rasad te Pishave, Drunj Dekorativ, etj.
  Kopshtar - prishtine - 14/02/2015

  Përshkrim i sendit Shesim Pisha, Lule, Rasad te Pishave, Drunj Dekorativ me shumic e pakic, me qmime shume te volitshme ,e me madhesi te ndryshme. Gjithashtu kemi te Gatshme Pisha,Lule,Druj Dekorative ne Vazne per Lokale dhe Tarasa. Per me shume mund...

 • Bejm eliminimin e insekteve
  Bejm eliminimin e insekteve
  Kopshtar - peje - 11/02/2015

  Bejm eliminimin e insekteve (bubashvabave) bubrecave e tjer. Me preparate ekologjike amerikane tretmani zgjat vetem tridhjet (30) minuta pa pasur nevoj te leshoni shtepine,lokalin apo banesen.Si dhe garantojm ne sherbimet e kryera. Leshojm edhe verte...