Tenda me qira Gjilan - Gjilan

Emri: GardenTenda
Telefon: 045376614
Mobil: 049313959
 • Vendndodhja: Anamorave, Gjilan, Kosova

Tenda me qira Gjilan
Tenda me qera Gjilan

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.


Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

Tenda me qira Gjilan
Tenda me qera Gjilan
Tavolina me qira Gjilan
Tavolina me qera Gjilan
Karriga me qera Gjilan
Karriga me qira Gjilan

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 22/05/2018

Të ngjashme

 • Elegant-COATING
  Elegant-COATING
  Kopshtar - Peje - 13/05/2015

  Elegant-COATING bën montimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të p...

 • Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Kopshtar - prizren - 14/02/2015

  Ky grup prodhon fare dhe fidane te bimeve medicionale. Vecanerisht te sherbeles se vendit ekotipi "Taraboshi". Momentalisht Grupi disponon fare she fidane sherbele vendi ekotipi "Taraboshi" te licensuar nga E.SH.F.F (Enti Shteterore i Farera Fidaneve...

 • Fidane Drunje dekorativ Rregullim Kopshti
  Fidane Drunje dekorativ Rregullim Kopshti
  Kopshtar - rahovec xerxe - 14/02/2015

  Fidanishte-Tregu Kopshtar NISI Xerxe-Rahovec