Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj - tirana

Emri: tenda
Telefon: 0682290127
 • Vendndodhja: Tirana, tirana, Kosova

Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ
per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me
cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar..
Tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. Se bashku me to
vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
Ose na kontaktoni ne nr 0682290127

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 18/06/2017 Modifikuar më: 18/06/2017

Të ngjashme

 • Flija Prizreni
  Flija Prizreni
  Kuzhinier - Prizren - 12/02/2015

  Bejme flija sipas porosise.

 • Karrika--Tenda--Tavolina--zerim
  Karrika--Tenda--Tavolina--zerim
  Kuzhinier - prishtine - 11/02/2015

  -Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,, 8x5m , 10x4m ,10x6m transporti dhe montimi jan gratis ,, gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervim...