Flija Prizreni - Prizren

Emri: Faton
Telefon: 044/593-001
Mobil: 044/164-299
 • Vendndodhja: Prizren, Kosova

Bejme flija sipas porosise.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Kuzhinier - tirana - 18/06/2017

  Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. Tendat jane te pajisura me ndriqimin per...

 • Karrika--Tenda--Tavolina--zerim
  Karrika--Tenda--Tavolina--zerim
  Kuzhinier - prishtine - 11/02/2015

  -Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,, 8x5m , 10x4m ,10x6m transporti dhe montimi jan gratis ,, gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervim...