Karrika--Tenda--Tavolina--zerim - prishtine

Emri: tenda
Mobil: 044 673 609....... 049 187 705
  • Vendndodhja: prishtine, Kosova

-Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,, 8x5m , 10x4m ,10x6m
transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

Komentet

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.