fabrika per larjen e tepihave - ferizaj

Emri: zenel
Mobil: 045 85 85 80
  • Vendndodhja: ferizaj, Kosova

bejme larjen e tepihave ekologjike

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Komentet

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.