Llamarinist Shala - Prizren

Emri: xhevat shala
Mobil: 044 282878
  • Vendndodhja: Prizren, Kosova

Punojme me te gjitha llojet e llamarines te zingune, baker, plastifikune, alumin ulluqe, ogjak mbulimin e qatijave te ndryshme dhe izolimin e terasave etj.

Info:
mob ipko 044 282-878
Vala 044 191-136

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
xhevat shala
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015 Modifikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

  • punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
    punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
    Llamarinist - mitrovica - 17/02/2015

    ofrojm shum pun me inox... skara qynga kualitative te gjitha dimenzionet filtra per hauba etj etj . RISI TASHME EDHE QYNGA PER KOFTOR ME PELET DIMENZIONI FI 8CM.