punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina - mitrovica

Emri: blerim
Mobil: 044 799 109
  • Vendndodhja: mitrovica, Kosova

ofrojm shum pun me inox... skara qynga kualitative te gjitha dimenzionet filtra per hauba etj etj . RISI TASHME EDHE QYNGA PER KOFTOR ME PELET DIMENZIONI FI 8CM.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

  • Llamarinist Shala
    Llamarinist Shala
    Llamarinist - Prizren - 11/02/2015

    Punojme me te gjitha llojet e llamarines te zingune, baker, plastifikune, alumin ulluqe, ogjak mbulimin e qatijave te ndryshme dhe izolimin e terasave etj. Info: mob ipko 044 282-878 Vala 044 191-136