Makina prezentojm qdo lloj makina per fabrika - prizren

Emri: vali
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Ne bejme prezentimin e qdo lloj makinaqe deshironi me firma te njohura nga turqia per fabrik per prollim dhe lenden e pare qdo makine qe deshirone mund te sjellim qmimoret karakteristikat .
po ashtu edhe ndonje pjese ta makinave qe ju deshirone

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
vali
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 21/07/2016

Të ngjashme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 08/07/2016

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme

 • Bejme Instalime elektrike
  Bejme Instalime elektrike
  Elektricist - Gjilan - 20/04/2016

  Bejme Instalime elektrike

 • Trajner i elektromekanikes
  Trajner i elektromekanikes
  Elektricist - Prizren - 11/03/2016

  Kryejme te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere. duke filluar nga instalimi elektrik, frigorifer dhe kondicioner, aparatet pjekese dhe zierese, aparatet larese dhe pastruese, etj.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.