Mobilje montues - Prizren

Emri: Fidan Elezkurtaj
Telefon: 044691828
Mobil: 044691828
 • Vendndodhja: Bajram Curr, Prizren, Kosova

Pershendetje
Kryejn keto punë
Kuzhina sipas deshires
Tavolina dhome
Komodina per kepuc apo tv
Regallë
Dhoma xhumi
Si dhe mirmbajtjen e tyre
Psh ne raste te nderrimit te mobiljeve
Demontimin dhe montimin ne ndonje lokacion tjeter.
Si dhe dyer druri modele te ndryshme nga bashkpuntoret tanë

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Fidan Elezkurtaj
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 05/03/2016 Modifikuar më: 05/03/2016

Të ngjashme

 • ShalaGroupe
  ShalaGroupe
  Pastrues/Pastrim kimik - prizren - 31/01/2016

  Pastrimi i Kanalizimeve Pastrimi i Gypave Te Kuzhines Pastrimi i Gypave Te Banjos Pastrimi i Gypave Jasht Shtepis Gjithashtu bejm Inqizimin e Gypave me Kamera te specializuara nga Zvicra

 • instalues i Nxemjes Qendrore.ujesjellsit.kanalizimit. sanitaris
  instalues i Nxemjes Qendrore.ujesjellsit.kanalizimit. sanitaris
  SHTËPIAK - Prishtine - 22/10/2015

  Bejn instalimin dhe riparimin e Nxemjes Qendrore.ujesjellsit.kanalizimit.sanitaris. kemi provoj pune mbi 18 vite.punen qe bejm japim garancion.

 • Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektricist - Gjilan - 10/10/2015

  Elektro&Hidro Instalus "Luli" kryen shërbimet e rrjetit instalues dhe atyre riparues të:Rrymës,Ujit,Kanalizimit dhe montimin e sanitarisë.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.