Bejm hapjen e kanalizimeve - prishtine

Emri: veton
Mobil: 045309000
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Bejm hapjen e kanalizimeve dhe video inspektimin e gypave te kanalizimit per me shum tel
045-309-000
049-309-000

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 3 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  JEMI NJE FIRM E VOGEL PRIVA REGULLOJM PUN PASTRIME FILLOJ TE PUNOJM ME DADEN 28 01 2015 BEJM PASTRIM NE BANES LAMJE DHE FSHIMJE SHKALLAVE DHE DYRVE TE HYMJEVE DHE GJAMAT DHE TE GJITHAT QKA NEVOITET TE PASTROHET NE BANES BEJM PASTRIM DHE NE SHTEPIA PR...

 • KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  KOMPANIA -EXTRA .E ' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFORIN E' VETURAVE '[tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIA -BËJM MONTIMIN -BLLOBEKAVE [tapeta shtepive -lokaleve] ETJ. ME QMIM 'ME; TE' VOLIS...

 • Bejm hapjen e kanalizimave banes shtepive lokaleve
  Bejm hapjen e kanalizimave banes shtepive lokaleve
  Pastrues/Pastrim kimik - prishtine - 11/02/2015

  bej happjen e kanalizimave te mbylura me maqina profefesjonale ne shtepi banesa lokale etj ...