KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET- - peje

Emri: ARIAN
Mobil: 045-405 531 --049-714 060
 • Vendndodhja: peje, Kosova

KOMPANIA -EXTRA .E ' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFORIN E' VETURAVE '[tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIA -BËJM MONTIMIN -BLLOBEKAVE [tapeta shtepive -lokaleve] ETJ. ME QMIM 'ME; TE' VOLISHEM RAJON . JU 'MIRË PRESIM ;KONTAKTONI 'NR; 045-405 531 --049-714 060 .

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • ShalaGroupe
  ShalaGroupe
  Pastrues/Pastrim kimik - prizren - 31/01/2016

  Pastrimi i Kanalizimeve Pastrimi i Gypave Te Kuzhines Pastrimi i Gypave Te Banjos Pastrimi i Gypave Jasht Shtepis Gjithashtu bejm Inqizimin e Gypave me Kamera te specializuara nga Zvicra

 • Bejm hapjen e kanalizimeve
  Bejm hapjen e kanalizimeve
  Pastrues/Pastrim kimik - prishtine - 17/02/2015

  Bejm hapjen e kanalizimeve dhe video inspektimin e gypave te kanalizimit per me shum tel 045-309-000 049-309-000

 • PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  JEMI NJE FIRM E VOGEL PRIVA REGULLOJM PUN PASTRIME FILLOJ TE PUNOJM ME DADEN 28 01 2015 BEJM PASTRIM NE BANES LAMJE DHE FSHIMJE SHKALLAVE DHE DYRVE TE HYMJEVE DHE GJAMAT DHE TE GJITHAT QKA NEVOITET TE PASTROHET NE BANES BEJM PASTRIM DHE NE SHTEPIA PR...