PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE - peje

Emri: TOLI
Mobil: 049214978
 • Vendndodhja: peje, Kosova

JEMI NJE FIRM E VOGEL PRIVA REGULLOJM PUN PASTRIME FILLOJ TE PUNOJM ME DADEN 28 01 2015 BEJM PASTRIM NE BANES LAMJE DHE FSHIMJE SHKALLAVE DHE DYRVE TE HYMJEVE DHE GJAMAT DHE TE GJITHAT QKA NEVOITET TE PASTROHET NE BANES BEJM PASTRIM DHE NE SHTEPIA PRIVATE KOMPLET LAJM GJAM DYRE PASTROJM ME BANJO ME OBORRE ME PODRUMA BALLKONE TE GJITHA I BEJM LOJE PUNE PASTROJM GLIRIM OBORRE DHE GLIRIM PODRUME TE INTERSUART MUNI QE TE ME THIRNNI NE NUMRAT TON JU MIR PRESIM MUNDET QE TE LEN TERMINA NE NUMRAT TON TE GJITHAT PASTRIME BEHEN ME SENDET TONA FLM PER MIR KUPTIM FIRMA Pastrimi Jone TOLI Gashi Mob 049214978 E-Mail [email protected] viber 0386 04921 49 78 watt app 00386 49214978 Qender ne Peje

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • ShalaGroupe
  ShalaGroupe
  Pastrues/Pastrim kimik - prizren - 31/01/2016

  Pastrimi i Kanalizimeve Pastrimi i Gypave Te Kuzhines Pastrimi i Gypave Te Banjos Pastrimi i Gypave Jasht Shtepis Gjithashtu bejm Inqizimin e Gypave me Kamera te specializuara nga Zvicra

 • Bejm hapjen e kanalizimeve
  Bejm hapjen e kanalizimeve
  Pastrues/Pastrim kimik - prishtine - 17/02/2015

  Bejm hapjen e kanalizimeve dhe video inspektimin e gypave te kanalizimit per me shum tel 045-309-000 049-309-000

 • KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  KOMPANIA -EXTRA .E ' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFORIN E' VETURAVE '[tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIA -BËJM MONTIMIN -BLLOBEKAVE [tapeta shtepive -lokaleve] ETJ. ME QMIM 'ME; TE' VOLIS...