ShalaGroupe - prizren

Emri: mejdin shala
Mobil: 045 221 066
Website: 049 87 02 01
 • Vendndodhja: Hoqa E Qytetit, prizren, Kosova

Pastrimi i Kanalizimeve
Pastrimi i Gypave Te Kuzhines
Pastrimi i Gypave Te Banjos
Pastrimi i Gypave Jasht Shtepis
Gjithashtu bejm Inqizimin e Gypave me Kamera te specializuara nga Zvicra

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 3 të vlerësuar
mejdin shala
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 31/01/2016

Të ngjashme

 • Bejm hapjen e kanalizimeve
  Bejm hapjen e kanalizimeve
  Pastrues/Pastrim kimik - prishtine - 17/02/2015

  Bejm hapjen e kanalizimeve dhe video inspektimin e gypave te kanalizimit per me shum tel 045-309-000 049-309-000

 • PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  PASTRIM BANESAVE ME FIRM PRIVATE
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  JEMI NJE FIRM E VOGEL PRIVA REGULLOJM PUN PASTRIME FILLOJ TE PUNOJM ME DADEN 28 01 2015 BEJM PASTRIM NE BANES LAMJE DHE FSHIMJE SHKALLAVE DHE DYRVE TE HYMJEVE DHE GJAMAT DHE TE GJITHAT QKA NEVOITET TE PASTROHET NE BANES BEJM PASTRIM DHE NE SHTEPIA PR...

 • KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
  Pastrues/Pastrim kimik - peje - 11/02/2015

  KOMPANIA -EXTRA .E ' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFORIN E' VETURAVE '[tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIA -BËJM MONTIMIN -BLLOBEKAVE [tapeta shtepive -lokaleve] ETJ. ME QMIM 'ME; TE' VOLIS...