Bëjm Rregullimin e Banjove Komplet - Ferizaj

Emri: Xhemajl Emini
 • Vendndodhja: Ferizaj, Kosova

Bëjm Instalimin e Ujit në banjo dhe montimin e dush kabinave , sholes , llovoborin etj keto pune i bëjm me pergjegjësi të lartë,
Qmimi sipas marrveshjes
Numri Kontaktues : 044 285 757
Viber : +38344285757

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/10/2019

Të ngjashme

 • defrimiterm
  defrimiterm
  Ujësjellës - deqan - 22/01/2017

  ngrohje qendrore ujsjells

 • ING-SERVIS
  ING-SERVIS
  Ujësjellës - PRISHTINE - 07/11/2016

  PUNOI KETO PUNE - UJEINSATLIME ME TE GJITHA SISTEMET - ELEKTROINSTALIME - RIPARIME - MONTIM I SANITARIS TE REMDOMT DHE LUKSOZE -TE GJITHA NE NJE VENDE INFO ; TEL + 377 44 118 616 EMAJLI [email protected] ADRESA - V.FAZLIU 44 PRISHTINE

 • Mjeshter uji
  Mjeshter uji
  Ujësjellës - Prishtinë - 22/07/2016

  Riparojm gjera ne lidhje me ujin si rubineta ne llavamane , tushkabina etj +37744208389 044208389