defrimiterm - deqan

Emri: mehmet idrizaj
Telefon: 044145941
Mobil: 049145941
 • Vendndodhja: Deqan, deqan, Kosova

ngrohje qendrore ujsjells

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
mehmet idrizaj
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 22/01/2017

Të ngjashme

 • ING-SERVIS
  ING-SERVIS
  Ujësjellës - PRISHTINE - 07/11/2016

  PUNOI KETO PUNE - UJEINSATLIME ME TE GJITHA SISTEMET - ELEKTROINSTALIME - RIPARIME - MONTIM I SANITARIS TE REMDOMT DHE LUKSOZE -TE GJITHA NE NJE VENDE INFO ; TEL + 377 44 118 616 EMAJLI [email protected] ADRESA - V.FAZLIU 44 PRISHTINE

 • Mjeshter uji
  Mjeshter uji
  Ujësjellës - Prishtinë - 22/07/2016

  Riparojm gjera ne lidhje me ujin si rubineta ne llavamane , tushkabina etj +37744208389 044208389

 • Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Ujësjellës - Istog - 13/05/2015

  Punoj ; Qeramik,Ujisjellse,Sanitari,Graniit dhe Laminat . Ju mirpresim faliminderit per mirkuptim. Nr.kontaktues 044768455 istog