ING-SERVIS - PRISHTINE

Emri: BILALL KRASNIQI
Telefon: +377 44 118 616
Mobil: +37744118616
Website: WWW.KOSTT.COM
 • Vendndodhja: Kodra E Trimave, PRISHTINE , Kosova

PUNOI KETO PUNE
- UJEINSATLIME ME TE GJITHA SISTEMET
- ELEKTROINSTALIME
- RIPARIME
- MONTIM I SANITARIS TE REMDOMT DHE LUKSOZE
-TE GJITHA NE NJE VENDE
INFO ;
TEL + 377 44 118 616
EMAJLI [email protected]
ADRESA - V.FAZLIU 44 PRISHTINE

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Nuk punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
BILALL KRASNIQI
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 07/11/2016

Të ngjashme

 • Mjeshter uji
  Mjeshter uji
  Ujësjellës - Prishtinë - 22/07/2016

  Riparojm gjera ne lidhje me ujin si rubineta ne llavamane , tushkabina etj +37744208389 044208389

 • Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Ujësjellës - Istog - 13/05/2015

  Punoj ; Qeramik,Ujisjellse,Sanitari,Graniit dhe Laminat . Ju mirpresim faliminderit per mirkuptim. Nr.kontaktues 044768455 istog

 • Ujesjelles
  Ujesjelles
  Ujësjellës - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme keto sherbime: -Instalimi i sistemit te ujit -Sanitari -Hidrofor -Kanalizim