Mjeshter uji - Prishtinë

Emri: Skenda
Telefon: 044208389
Mobil: +37744208389
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Riparojm gjera ne lidhje me ujin si rubineta ne llavamane , tushkabina etj

+37744208389
044208389

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 22/07/2016

Të ngjashme

 • Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Mjeshter per banjo prej uijt dhe deri ne sanitari
  Ujësjellës - Istog - 13/05/2015

  Punoj ; Qeramik,Ujisjellse,Sanitari,Graniit dhe Laminat . Ju mirpresim faliminderit per mirkuptim. Nr.kontaktues 044768455 istog

 • Ujesjelles
  Ujesjelles
  Ujësjellës - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme keto sherbime: -Instalimi i sistemit te ujit -Sanitari -Hidrofor -Kanalizim

 • NGROHJA
  NGROHJA
  Ujësjellës - Vitia - 12/02/2015

  Ndermarrja "NGROHJA" gjendet ne rrugen "Hoxhë Januzi" ne Viti dhe kryen keto sherbime: Bën instalimin e nxemjes qendrore,ujesjellesit si dhe montimin e sanitaris. Pronar: Selim Emerllahu Tel: 044 155 058 & +37745805266