NGROHJA - Vitia

Emri: Shkelqim Emerllahu
 • Vendndodhja: Vitia, Vitia, Kosova

Ndermarrja "NGROHJA" gjendet ne rrugen "Hoxhë Januzi" ne Viti dhe kryen keto sherbime: Bën instalimin e nxemjes qendrore,ujesjellesit si dhe montimin e sanitaris. Pronar: Selim Emerllahu Tel: 044 155 058 & +37745805266

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Shkelqim Emerllahu
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015 Modifikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • Bëjm Rregullimin e Banjove Komplet
  Bëjm Rregullimin e Banjove Komplet
  Ujësjellës - Ferizaj - 13/10/2019

  Bëjm Instalimin e Ujit në banjo dhe montimin e dush kabinave , sholes , llovoborin etj keto pune i bëjm me pergjegjësi të lartë, Qmimi sipas marrveshjes Numri Kontaktues : 044 285 757 Viber : +38344285757

 • defrimiterm
  defrimiterm
  Ujësjellës - deqan - 22/01/2017

  ngrohje qendrore ujsjells

 • ING-SERVIS
  ING-SERVIS
  Ujësjellës - PRISHTINE - 07/11/2016

  PUNOI KETO PUNE - UJEINSATLIME ME TE GJITHA SISTEMET - ELEKTROINSTALIME - RIPARIME - MONTIM I SANITARIS TE REMDOMT DHE LUKSOZE -TE GJITHA NE NJE VENDE INFO ; TEL + 377 44 118 616 EMAJLI [email protected] ADRESA - V.FAZLIU 44 PRISHTINE