REKLAM 3D - prishtine

Emri: FABRIKA SHPENDI
Mobil: 044299441
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Na vizitoni : www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM REKLAMA 3D. GJITHASHTU PUNOJM EDHE< TENDA DIELLI ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS SHIJES SUAJ. Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • shtypshkronja
  shtypshkronja
  Grafikë/Reklamë - ferizaj - 12/02/2015

  Ne realizojme te gjitha llojet e shtypshkrimeve; libra, revista, broshura, albume, katalog, kalendar, etiketa, postera, fletëpalosje, fletevolante, botime

 • Prodhojmë varse çelsash amblema me porosi
  Prodhojmë varse çelsash amblema me porosi
  Grafikë/Reklamë - prizren - 11/02/2015

  Prodhojmë varse çelësash ,amblema nga metali ,reklama 3D me nriqim të çfarëdo dizajni apo madhësie me porosi

 • Led Reklam
  Led Reklam
  Grafikë/Reklamë - lipjan - 11/02/2015

  Punojm Led reklama te kti lloji siq po e shihni ne foto per me shum informata kontaktoni ne numrin po ashtu edhe ne viber +37744928168

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.