Saldus - Drenas

Emri: Egzon Caraku
Telefon: +37745511543
Mobil: +38649511543
 • Vendndodhja: Drenas, Kosova

Punoj si saldus me Co2 aporat elektrik ( elektroda) si dhe me tig e autogjen ( me tig dhe autogjen ma pak provoj ) ndersa me elektrik e me CO2 kam provoj 4 vjeqare

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 15/02/2015

Të ngjashme

 • Argon
  Argon
  Hekurpunues - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme te gjitha sherbimet per modelet e gilinderave dekorative nga hekuri i farketuar.

 • METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  Hekurpunues - drenas - 10/02/2015

  Përshkrim i sendit punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.