Kontabilist - Accountant - prishtine

Emri: Kremtim A. Gashi
Mobil: 044952017
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Ofrojme sherbime profesionale

-Mbajmë kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme te gjitha punet tjera llogaritare ne pajtim me standardet relevante teknike dhe profesionale.

-Perpilojme kontrata të Punës, regjistrimin (shuarjen) e bizneseve, percjelljen e stoqeve me program profesional te kontabilitetit, japim keshilla tatimore dhe biznesore etj.

-Përfaqësimin e biznesit dhe kryerjen e të gjitha punëve Komunale, ne ATK, ARBK, dhe në organe tjera për kontroll.

Qasja jone ndaj punes profesionale, mbeshtetet ne ndershmeri, besueshmeri, profesionalizem dhe bashkepunim afatgjate me klientet tane.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Prodhojmë varse çelsash amblema me porosi
  Prodhojmë varse çelsash amblema me porosi
  Grafikë/Reklamë - prizren - 11/02/2015

  Prodhojmë varse çelësash ,amblema nga metali ,reklama 3D me nriqim të çfarëdo dizajni apo madhësie me porosi

 • Led Reklam
  Led Reklam
  Grafikë/Reklamë - lipjan - 11/02/2015

  Punojm Led reklama te kti lloji siq po e shihni ne foto per me shum informata kontaktoni ne numrin po ashtu edhe ne viber +37744928168

 • METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  Hekurpunues - drenas - 10/02/2015

  Përshkrim i sendit punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.