OFROJ PERKTHIM GJYQESOR - Prizren

Emri: Fatmiri
Mobil: +38649830553
 • Vendndodhja: Prizren, Prizren, Kosova

Bejme perkthim dokumenteve Ligjore, teknike, mjekesore, arsimore.
Translation:Legal, Technical,Medical, Educational documents.
Prijevodi:Pravno, tehnicko, medicinsko, obrazovnih documenta.
Çeviri: Hukuki,Teknik,Tıbbi,Eğitim belgeleri (evraklar)
Me cmime shume te volitshme
Ne keto gjuhe:
Anglisht,Gjermanisht,Boshnjakisht,Turqisht, Bullgarisht, Maqedonisht, Sllovenisht, Cekisht, Italisht, Rumune, Slovakisht, etj
Perkthime direkte dhe ne bashkepunim me bashkepunetor perkthyes tjete ne teren.
Perkthimi kryhet brenda dites dhe me cmime shume te volitshem.
Pranoj dokumentin per perkthim ne Word, Pdf excel etj
Secili dokument i perkthyer ka qen i vulosur me vule te perkthyesit gjyqesor.

Kontakti: Ne zyre; Rr. "Ibrahim Lutfiu" Nr.26, 20000 Prizren
Tel dhe Viber: +38649830553 dhe +377 45 361 156

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/08/2017

Të ngjashme

 • Dizajnime sipas kërkesave
  Dizajnime sipas kërkesave
  Grafikë/Reklamë - Gjilan - 02/07/2017

  Unik Agency është agjension marketingu i cili merret me zhvillimin e planeve dhe strategjive të marketingut, si dhe me ekzekutimin e këtyre strategjive dhe prodhimin e materialeve të ndryshme të marketingut. - Logo - Fllaejra - Brochura - Katalloga -...

 • Përkthyesi Gjyqësor
  Përkthyesi Gjyqësor
  TË TJERA - Prizren - 29/12/2016

  Përkthime Profesionale Përkthyesi Gjyqësor Fatmir Gjurgjeali Profesor i gjuhës angleze Bej përkthime te gjuhëve: Shqip, angleze, turke, boshnjake, kroate dhe anasjelltas. E-mail: [email protected] Tel. +386 49 830 553 +377 45 361 156 Viber:...

 • qadra / tenda me qera per dasma
  qadra / tenda me qera per dasma
  TË TJERA - fushe kosove - 25/09/2016

  Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira.. gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne, Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kont...