Përkthyesi Gjyqësor - Prizren

Emri: Fatmir Gjurgjeali
Mobil: +386 49 830 553
 • Vendndodhja: Prizren, Prizren, Kosova

Përkthime Profesionale
Përkthyesi Gjyqësor
Fatmir Gjurgjeali
Profesor i gjuhës angleze
Bej përkthime te gjuhëve:
Shqip, angleze, turke, boshnjake, kroate dhe anasjelltas.

E-mail: [email protected]
Tel. +386 49 830 553
+377 45 361 156
Viber: +386 49 830 553

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 29/12/2016

Të ngjashme

 • qadra / tenda me qera per dasma
  qadra / tenda me qera per dasma
  TË TJERA - fushe kosove - 25/09/2016

  Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira.. gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne, Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kont...

 • Peshore Elektronike IS&KAM Sh.p.k
  Peshore Elektronike IS&KAM Sh.p.k
  TË TJERA - F.Kosove - 07/06/2015

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin e të gjitha llojeve të Peshoreve Elektronike dhe M...

 • Tenda Dielli
  Tenda Dielli
  TË TJERA - Ferizaj - 06/04/2015

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM TENDA DIELLI PER TERACA(BALLKONE) per Lokale nje anesore dhe dy anesore ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS POROSISE. BEJM EDHE RIPARIMIN E TENDAVE TE VJETRA DHE NDRRIMIN E BEZIT. NA VIZITONI NE FSH.GREM...