Peshore Elektronike IS&KAM Sh.p.k - F.Kosove

Emri: Senad
Telefon: 044215740
Mobil: 044215740
Website: www.is-kam.com
 • Vendndodhja: Apollonia 4, F.Kosove, Kosova

INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE

Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin e të gjitha llojeve të Peshoreve Elektronike dhe Mekanike të kapaciteteve të ndryshme nga 0,000001 kg deri 120 ton si:
- Peshore me strukturë metali 40, 60, 80 ton deri në 120 ton;
- Peshore me strukturë metal-betoni 40, 60, 80 ton deri në 120 ton;
- Peshore hekurudhore për vagona;
- Peshore industriale të llojeve të ndryshme;
- Peshore për vinca (krana)
- Peshore të standardeve të ndryshme sipas kërkesës;
- Peshore me platformë të rrafshët;
- Peshore për peshimin e kafshëve;
- Peshore për peshimin e Mishit (Monoray)
- Peshore për markete 3-6kg; 15-30kg;
- Peshore me barkod;
- Peshore laboratorike etj...

-Jemi te Autorizuar nga MTI Depertamenti i Metrologjis

Kontakti: +377 (0) 44 215 740; +377 (0) 44 145 076;
+386 (0) 49 115 200; +355 (0) 69 250 99 56.

Disa pika reference për instalimin e peshoreve nga subjekti ynë:
- Korporata Energjetike e Kosoves KEK-u;
- NewCo Feronikeli;
- Pikat Doganore në Shqipëri;
- Pikat Doganore ne Kosovë
- Deponitë e derivateve të naftës në Kosovë:
Al-Petrol, Patroni, Exfis, Jet OIL, etj.;
- Deponitë e derivateve të naftës në Shqipëri:
EIDA, Gega OIL, Inter GAS, etj.;
- Fabrikave të miellit në Kosovë dhe Shqipëri,
- Subjekteve për reciklimin e metaleve, etj...

Për më shumë vizito uebsajtin www.is-kam.com

Zyret kryesore,
Adresa: Komoran, Drenas Kosovë

Zyret e shitjes,
Addresa: Kompleksi banesor Apollonia,
Magjistralja Fushë Kosovë - Prishtinë,
Fushë Kosovë, Kosovë

Zyret e shitjes,
Adresa: Bulevadi Zhan D'Ark,
Tiranë - Shqipëri.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 07/06/2015

Të ngjashme

 • Tenda Dielli
  Tenda Dielli
  TË TJERA - Ferizaj - 06/04/2015

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM TENDA DIELLI PER TERACA(BALLKONE) per Lokale nje anesore dhe dy anesore ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS POROSISE. BEJM EDHE RIPARIMIN E TENDAVE TE VJETRA DHE NDRRIMIN E BEZIT. NA VIZITONI NE FSH.GREM...

 • REKLAM 3D
  REKLAM 3D
  Grafikë/Reklamë - prishtine - 17/02/2015

  Na vizitoni : www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM REKLAMA 3D. GJITHASHTU PUNOJM EDHE< TENDA DIELLI ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS SHIJES SUAJ. Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo,

 • METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  Farkëtar - mitrovic - 17/02/2015

  punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju mirpresim mundeni te na kontaktoni per mes nr(045 258 990) ose vib...