qadra / tenda me qera per dasma - fushe kosove

Emri: qadra
 • Vendndodhja: fushe kosove, Kosova

Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira..
gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne,
Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127
https://qadraperdasma.wordpress.com/2016/06/17/28/

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 25/09/2016 Modifikuar më: 26/09/2016

Të ngjashme

 • Peshore Elektronike IS&KAM Sh.p.k
  Peshore Elektronike IS&KAM Sh.p.k
  TË TJERA - F.Kosove - 07/06/2015

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin e të gjitha llojeve të Peshoreve Elektronike dhe M...

 • Tenda Dielli
  Tenda Dielli
  TË TJERA - Ferizaj - 06/04/2015

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM TENDA DIELLI PER TERACA(BALLKONE) per Lokale nje anesore dhe dy anesore ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS POROSISE. BEJM EDHE RIPARIMIN E TENDAVE TE VJETRA DHE NDRRIMIN E BEZIT. NA VIZITONI NE FSH.GREM...

 • REKLAM 3D
  REKLAM 3D
  Grafikë/Reklamë - prishtine - 17/02/2015

  Na vizitoni : www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM REKLAMA 3D. GJITHASHTU PUNOJM EDHE< TENDA DIELLI ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS SHIJES SUAJ. Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo,