Tenda Dielli - Ferizaj

Emri: Afrim Sejdiu
Telefon: 044299441
Mobil: 044299441
 • Vendndodhja: Greme, Ferizaj, Kosova

Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi


PUNOJM TENDA DIELLI PER TERACA(BALLKONE) per Lokale nje anesore dhe dy anesore ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS POROSISE.
BEJM EDHE RIPARIMIN E TENDAVE TE VJETRA DHE NDRRIMIN E BEZIT.

NA VIZITONI NE FSH.GREME -FERIZAJ SEPSE JEMI ME TE MIRET DHE ME TE LIRET


Gjindemi ne Ferizaj

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 4 të vlerësuar
Afrim Sejdiu
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 06/04/2015 Modifikuar më: 06/04/2015

Të ngjashme

 • REKLAM 3D
  REKLAM 3D
  Grafikë/Reklamë - prishtine - 17/02/2015

  Na vizitoni : www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM REKLAMA 3D. GJITHASHTU PUNOJM EDHE< TENDA DIELLI ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS SHIJES SUAJ. Gjindemi ne Ferizaj reklam,reklama,3d,vetura,shtepi,maqina,lokale,tenda,mobileri,depo,

 • METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
  Farkëtar - mitrovic - 17/02/2015

  punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju mirpresim mundeni te na kontaktoni per mes nr(045 258 990) ose vib...

 • Saldus
  Saldus
  Hekurpunues - Drenas - 15/02/2015

  Punoj si saldus me Co2 aporat elektrik ( elektroda) si dhe me tig e autogjen ( me tig dhe autogjen ma pak provoj ) ndersa me elektrik e me CO2 kam provoj 4 vjeqare